PRIEMYSELNÉ NÁTERY BARIL

Vítajte na stránkach spoločností Baril Coatings BV a H&H UNIKOV s.r.o.!

Vážime si toho, že si významný holandský výrobca priemyselných náterových hmôt vybral z rady záujemcov pre reprezentáciu na slovenskom trhu práve firmu H&H UNIKOV s.r.o.. Spoločným cieľom producenta a distribútora je ponúknuť slovenskému trhu prvotriednu kvalitu produktov spolu s poradenským servisom vrátane odporúčania vhodných priemyselných náterových systémov v súlade s STN ISO EN 12944 a aplikačných technológií.

Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní barvy BARIL

DCC patent

DCC patent

8.11.2009 - Dňa 4. augusta 2009 bol spoločnosti Baril udelený celosvetový patent na unikátnu technológiu (DDC) Dual Cure Chemistry Zobrazit detail

AquaRan

Vodou riediteľná rada protikoróznych produktov, medzi ktoré patria dvojzložkové EP a PUR základné a vrchné emaily.

BariLine

Rýchloschnúce protikorózne vysokosušinové alkydové základné farby, samozákladové a vrchné emaily.

DCC

Celosvetová patentovaná skupina výrobkov DCC. Rýchloschnúce protikorózne vysoko odolné PUR a EP základné farby, samozákladové a vrchné emaily.

Envicote

Vodou riediteľná antikorózna rada produktov, medzi ktoré patria jednozložkové akrylátové základné farby a vrchné emaily.

Moisture Cure

Vysoko odolné a vzdušnou vlhkosťou vytvrdzované rýchloschnúce antikorózne polyuretanové nátery.

PoluRan

Najmodernejšie dvojzložkové silnovrstvové protikorózne polyuretánové vrchné emaily. Vyznačujú sa extrémne dlhou životnosťou.

SteelKote

Dvojzložkové protikorózne epoxidové základy a vrchné nátery s vysokým obsahom pevných látok.

UniBar

Dvojzložkové protikorózne epoxidové základy, medzivrstvové a vrchné nátery na rôzne povrchy. Vysoký obsah pevných látok.

UniCure

Dvojzložkové epoxidové bezrozpúšťadlové nátery s vysokým obsahom pevných látok.

Ostatné

Riedidlá, tužidlá a ostatné produkty od spoločnosti Baril.

Dual Cure Chemistry

Objavte našu patentovanú, unikátnu a inovatívnu technológiu Dual Cure Chemistry (DCC). Naše nátery predčia konvenčné výrobky vo všetkých smeroch. viac informácií

Ochranné nátery pre korózne prostredie C1-C4

Ochranné nátery pre korózne prostredie C1-C4

Ekonomické náterové systémy Baril Coatings majú nízky obsah VOC, UniBar, UniCure a PoluRan sú produktové rady s vynikajúcou plniacou schopnosťou a výnimočnou odolnosťou proti korózii (C1-C4).

Priemyselné vrchné nátery kovov a plastov

Priemyselné vrchné nátery kovov a plastov

Baril Coatings náterové systémy pre priemyselné aplikácie UniBar a PoluRan s využitím technológie dvojitého vytvrdzovania (DCC) sú garantované trvalým riešením v náterových systémoch. AquaRan a EnviCote sú vodou riediteľné skupiny výrobkov a minimálnym obsahom VOC.

Nátery pre lodný a petrochemický priemysel (C5 1, C5 M, Im 1, Im 2, Im 3)

Nátery pre lodný a petrochemický priemysel (C5 1, C5 M, Im 1, Im 2, Im 3)

Baril Coatings produktové rady PoluRan MC, UniBar Solid , SteelKote a UniCure sú vhodné pre nátery v najnáročnejších podmienkach, najmä v námornom, lodnom a petrochemickom priemysle. PoluRan Pacific Superior a PolyCoat HS sú finálne nátery vytvrdzované technológiou DCC, ktorá zaisťuje ich výnimočnú chemickú odolnosť.


H&H Unikov, S.r.o., Paulínska 9, 917 01 TRNAVA, TEL: 00421 33 5512200, FAX: 00421 33 5512200

Ochrana osobných údajov GDPR | Informácie o Cookies

Copyright © 2009 - 2019 Baril.sk - všetky práva vyhradené

webdesign by web-evolution